Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Sieć Dobry Dietetyk jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo indywidualny system opieki nad pacjentem i jakość świadczonych usług na wysokim poziomie.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Wszystkie opracowane  programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb, oczekiwań pacjentów i stanu zdrowia. Przy projektowaniu planów żywieniowych zawsze staramy się brać pod uwagę  szereg rozmaitych czynników, takich jak, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiamy uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkujemy skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie poradnictwem dietetycznym, a nie działaniami handlowymi.


Współpracujemy na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin  medycyny, którzy pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Nasza poradnia regularnie bierze udział w szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu ciągle zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.


Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami, dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym.


Oferowane przez poradnie Dobry Dietetyk programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się profesjonalną jakością wydania.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ